COOK MEDICAL: G57785
Quantity Available:0
Retrieval Net, Rotatable, 2 cm x 4.5 cm Net Size, 1.8 mm Tip Diameter, 160 cm Catheter Length, Sterile, Single-Use, Ethylene Oxide Sterilization
$60.00
/Each
| Manufacturer | COOK MEDICAL |
|---|---|
| Type | Rotatable |
| Sterility | Sterile |
| Usage | Single-Use |
| Sterilization Method | Ethylene Oxide |
| Catheter Length | 160 cm |
| Tip Diameter | 1.8 mm |
| Net Size | 2 cm x 4.5 cm |