HOLOGIC: CSL-MN103-20
Quantity Available:1
Laparoscopic Sealer/Divider/Dissector, 20 cm Shaft Length, 3 mm Shaft Diameter, 10 mm Jaw Length, Maryland Jaw, 10 mm Seal Length, 11 mm Cut Length, Sterile, Single-Use, Continuous 360 deg Rotation Knob
$299.00
/Each
| Manufacturer | HOLOGIC |
|---|---|
| Sterility | Sterile |
| Shaft Length | 20 cm |
| Shaft Diameter | 3 mm |
| Usage | Single-Use |
| Cut Length | 11 mm |
| Jaw Length | 10 mm |
| Seal Length | 10 mm |
| Jaw Style | Maryland |