INTEGRA LIFESCIENCES: C7401S
Quantity Available:2
Standard Tip, 2 mm ID x 7.85 cm Length, 23 kHz Frequency, Curved Extended, Sterile, Single-Use, For Cusa Clarity Ultrasonic Tissue Ablation System
$314.30
/Each
| Manufacturer | INTEGRA LIFESCIENCES |
|---|---|
| Type | Curved Extended |
| Sterility | Sterile |
| For Use With | For Cusa Clarity Ultrasonic Tissue Ablation System |
| Usage | Single-Use |
| Tip Length | 7.85 cm |
| Tip Diameter | 2 mm ID |
| Frequency | 23 kHz |