MEDTRONIC: 9AC50
Quantity Available:8
Dissecting Tool, Acorn, Fluted, 5 mm Head Diameter, 9 cm Shaft Length, 7 mm Head Length, Single-Use, For AS09, AS09S, AA09S, AVS09, AVA09 Large Bore Attachment, Ergonomically Designed and Textured for Grip and Control
$59.40
/Each
| Manufacturer | MEDTRONIC |
|---|---|
| Head Diameter | 5 mm |
| Type | Fluted |
| Shaft Length | 9 cm |
| Shape | Acorn |
| For Use With | For AS09, AS09S, AA09S, AVS09, AVA09 Large Bore Attachment |
| Usage | Single-Use |
| Head Length | 7 mm |