STRYKER: 5120-080-016
Quantity Available:6
Heliocoidal Rasp, 1.6 dia. x 5.5 mm Head Length, Tungsten Carbide, Sterile, Single-Use, For 5407-120-050 HD 9 cm Straight Attachment, 5407-120-052 HD 9 cm Angled Attachment, Neurosurgical Procedures, Metal Cutting
$47.20
/Each
| Manufacturer | STRYKER |
|---|---|
| Head Diameter | 1.6 mm |
| Material | Tungsten Carbide |
| Sterility | Sterile |
| Length | 5.5 mm |
| Diameter | 1.6 mm |
| For Use With | For 5407-120-050 HD 9 cm Straight Attachment, 5407-120-052 HD 9 cm Angled Attachment |
| Usage | Single-Use |
| Head Length | 5.5 mm |