STRYKER: 502-555-010
Quantity Available:0
Laparoscope, 5 mm OD, 0 View Direction, 30 cm Working Length, Stainless Steel, Autoclavable
$499.00
/Each
| Manufacturer | STRYKER |
|---|---|
| Material | Stainless Steel |
| Diameter | 5 mm |
| Angle | 0 |
| Working Length | 30 cm |
| Outer Diameter | 5 mm |
| Autoclavable | Yes |
| View Direction | 0 |