INTUITIVE SURGICAL: 471190
Quantity Available:4
Grasper, 18 Uses, 2 cm Jaw Length, 32.51 cm Working Length, Cobra Jaw Type, 60 Jaw Open Angle, Non-Sterile, Reusable, Moist Heat or Steam Sterilization, For Da Vinci Xi/X Instrument System, 8 mm EndoWrist Instrument
Regular Price
$2,500.00
Special Price
$1,750.00
/Each
| Manufacturer | INTUITIVE SURGICAL |
|---|---|
| Sterility | Non-Sterile |
| For Use With | For Da Vinci Xi/X Instrument System, 8 mm EndoWrist Instrument |
| Usage | Reusable |
| Working Length | 32.51 cm |
| Sterilization Method | Moist Heat or Steam |
| Jaw Length | 2 cm |
| Jaw Type | Cobra |