ABBOTT: 401766
Quantity Available:5
Pacing Catheter, Bipolar, 110 cm Usable Length, Polyurethane Coating Type, 60 Curve Style, 5 Fr French Size, 1 cm Electrode Spacing, 5 Fr Recommended Introducer Size, 10 cm Depth Marking
$50.00
/Each
| Manufacturer | ABBOTT |
|---|---|
| Type | Bipolar |
| Coating Type | Polyurethane |
| Usable Length | 110 cm |
| Curve Style | 60 |
| Electrode Spacing | 1 cm |
| French Size | 5 Fr |
| Recommended Introducer Size | 5 Fr |
| Depth Marking | 10 cm |