DEPUY SYNTHES: 293.72
Quantity Available:15
Steinmann Pin, 4 dia. x 200 mm Length, 4.5 mm Thread Diameter, Single-Use, with Central Thread, For Large External Fixator
$2.20
/Each
| Manufacturer | DEPUY SYNTHES |
|---|---|
| Thread Type | Central |
| Thread Diameter | 4.5 mm |
| Sterility | Non-Sterile |
| Length | 200 mm |
| Diameter | 4 mm |
| For Use With | For Large External Fixator |
| Usage | Single-Use |
| Latex Free | No |