DEPUY SYNTHES: 293.71 Open Package
Quantity Available:1
Steinmann Pin, 200 mm Length, 3.5 mm Diameter, 4 mm Thread Diameter, with Central Thread, Open Package
$5.07
/Each
| Manufacturer | DEPUY SYNTHES |
|---|---|
| Type | Self-Tapping, T25 StarDrive Recess |
| Thread Diameter | 4 mm |
| Material | Stainless Steel |
| Length | 200 mm |
| Diameter | 3.5 mm |
| With | Central Thread |
| Packaging Type | Open Packaging |