MEDTRONIC: 14CY75
Quantity Available:1
Cutting Burr, 14 cm Length,7.5 mm Head Diameter,7.9 mm Head Length, Clylinder Tip Style, Single-Use, Sterile, For Legend System
$11.25
/Each
| Manufacturer | MEDTRONIC |
|---|---|
| Head Diameter | 7.5 mm |
| Tip Style | Symmetric |
| Tip Type | Symmetric |
| Sterility | Sterile |
| Length | 7.5 cm |
| For Use With | For Legend System |
| Usage | Single-Use |
| Latex Free | Yes |
| Head Length | 7.9 mm |