MEDTRONIC: 10CY50BR
Quantity Available:20
Dissecting Tool, Cylinder, Barrel, 5 mm Head Diameter, 10 cm Shaft Length, 11.3 mm Head Length, Single-Use, For AS10, AS10S, AA10, AA10S, AVS10, AVA10 Small Bore Attachment, Ergonomically Designed and Textured for Grip and Control
$63.20
/Each
| Manufacturer | MEDTRONIC |
|---|---|
| Head Diameter | 5 mm |
| Type | Barrel |
| Shaft Length | 10 cm |
| Shape | Cylindrical |
| For Use With | For AS10, AS10S, AA10, AA10S, AVS10, AVA10 Small Bore Attachment |
| Usage | Single-Use |
| Head Length | 11.3 mm |