MEDTRONIC: 10CY40
Quantity Available:20
Dissecting Tool, 4 dia. x 6.2 mm Head Length, Fluted, Sterile, Single-Use, For AS10, AS10S, AA10, AA10S, AVS10, AVA10 Attachments
$48.30
/Each
| Manufacturer | MEDTRONIC |
|---|---|
| Head Diameter | 4 mm |
| Type | Fluted |
| Sterility | Sterile |
| Shaft Length | 10 cm |
| For Use With | For AS10, AS10S, AA10, AA10S, AVS10, AVA10 Attachments |
| Usage | Single-Use |
| Head Length | 6.2 mm |