TELEFLEX: UL-SCOPE
Quantity Available:1
Telescope, 2.9 mm Insertion Tube Outer Diameter, 0 Direction of View, 36 cm Working Length, Single-Use, Sterile, Moist Heat or Steam Sterilization
/Each
| Manufacturer | TELEFLEX |
|---|---|
| Sterility | Sterile |
| Diameter | 2.9 mm |
| Angle | 0 |
| Usage | Single-Use |
| Working Length | 36 cm |
| Outer Diameter | 2.9 mm Insertion Tube |
| Sterilization Method | Moist Heat or Steam |
| Direction Of View | 0 |