BOSTON SCIENTIFIC: 5664 M00556640
Quantity Available:0
Guidewire, 260 cm Length, Hydrophilic coating, 5 cm Tip Length, Angled, Trim, Guidewire May be Locked and Unlocked at any Time During the Procedure
$59.50
/Each
| Manufacturer | BOSTON SCIENTIFIC |
|---|---|
| Length | 260 cm |
| Coating Type | Hydrophilic |
| Tip Length | 5 cm |
| Tip Shape | Angled, Trim |
| Distal Outer Diameter | 0.035 in. |
| Hydrophilic Coating Length | 5 cm |
| Stiffness Profile | Standard Shaft |