DEPUY SYNTHES: 447.032
Quantity Available:26
Straight Plate, 2 mm Size, Titanium, 71 L x 5 mm W, 12 Holes,1.2 mm Thickness, 6 mm Distance Between Center of Holes
$80.75
/Each
| Manufacturer | DEPUY SYNTHES |
|---|---|
| Number Of Holes | 12 |
| Thickness | 1.2 mm |
| Width | 5 mm |
| Material | Titanium |
| Size | 2 mm |
| Shape | Straight |
| Length | 71 mm |
| Distance Between Center Of Holes | 6 mm |