DEPUY SYNTHES: 400.629E
Quantity Available:0
Cortex Screw, 1.3 dia. x 9 mm Length, Titanium, Self-Tapping, Fluted Tip, Single-Use, For 1.3 mm Compact Fixation Set
$13.65
/Each
| Manufacturer | DEPUY SYNTHES |
|---|---|
| Tip Type | Fluted |
| Type | Self-Tapping |
| Material | Titanium |
| Length | 9 mm |
| Diameter | 1.3 mm |
| For Use With | For 1.3 mm Compact Fixation Sets |
| Usage | Single-Use |